TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
Liquid Chlorophyll
ParaProteX
Pure Yucca
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu
Digestive Enzymes
  Meal Time  
 
   


   PURE YUCCA - "drzewo życia"

                           suplement diety 

          Znakomity środek odtruwający i oczyszczający organizm.
Jukka jest wiecznie zieloną rośliną, pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Karaibów. Zewnętrznie jest podobna do palmy. Ma gruby pień i liście w kształcie mieczy. Jej białe kwiaty o kształcie dzwonków tworzą formę piramid i pachną słodko w nocy.
Jukka potrafi żyć w najbardziej skrajnych warunkach atmosferycznych: w nocy przenikliwy wiatr, w dzień prażące słońce, trwająca kilka miesięcy susza, gwałtowne burze.
Wyciąg z tej rośliny zawiera liczne enzymy, saponiny, chlorofil, antyoksydanty i inne substancje czynne.
     Najważniejszą funkcją jukki jest odtruwanie pomaga usunąć nagromadzone w organizmie metale ciężkie np. rtęć, ołów, ponieważ wzmacnia i reguluje procesy wydalania,

 wspomaga wchłanianie potrzebnych substancji odżywczych, polepsza trawienie. Jukka jest błogosławieństwem przede wszystkim dla osób cierpiących na przewlekłe choroby jelita grubego.
Pozyskane z jukki saponiny stosowane są do leczenia stawów. Ta substancja działająca jak naturalne sterydy nie wywołuje żadnych objawów ubocznych , w przeciwieństwie do sterydów otrzymywanych syntetycznie lub pochodzenia zwierzęcego, które podrażniają przewód pokarmowy.

 

   

Indianie południowoamerykańscy stosowali na sztywność stawów głodówkę pozwalając jedynie na spożywanie jukki, która zaspokajała zapotrzebowanie organizmu na enzymy, witaminy, sole mineralne oraz inne składniki odżywcze, a jednocześnie wspomagała odtruwanie organizmu.

Kuracja jukką, trwająca kilka tygodni, obniża poziom cholesterolu we krwi, odtruwa organizm z toksyn nagromadzonych w całym organizmie, a przede wszystkim w tkance tłuszczowej wspomagając jej usuwanie. Kuracja tą rośliną odmładza organizm, poprawia równowagę psychofizyczną,  zwiększa odporność organizmu,  łagodzi skutki stresów.

                                                                                      

             
   Jak zażywać?                                                                                    

             Podczas kuracji jukką bardzo ważne jest przyjmowanie dużej ilości płynów. Kapsułki należy popijać 1 - 2 dużymi szklankami wody. Należy wypijać dziennie ok. 2 - 3 litrów płynów, ponieważ w ten sposób wspomagamy wydalanie z organizmu substancji toksycznych.
Na początku kuracji jukką może wystąpić częstsze oddawanie moczu, biegunka oraz zmniejszenie poziomu cukru i potasu we krwi. Jest to efekt przyspieszonej przemiany materii i odtruwania.

Zalecane dzienne dawkowanie na początku kuracji zażywamy 3x dziennie po 1kapsułce między posiłkami , po 6 dniach zwiększamy ilość do 2 kapsułek 3x dziennie i po kolejnych 6 dniach zwiększamy ilość do 3 kapsułek 3x dziennie popijając dużą ilością płynów.
Wzmocniony efekt odtruwania organizmu uzyskasz zażywając oprócz jukki Nopalin. W czasie kuracji oczyszczającej i po jej zakończeniu powinniśmy zażywać żywe kultury bakterii Laktobacillus acidophilus, które przywrócą właściwą florę bakteryjną w jelitach. Żywe kultury bakterii znajdują się w preparacie AC Zymes i Acidophilus with Psyllium (2 miliardy bakterii w jednej kapsułce).

_________________________________________________________________

                 ZAMÓWIENIA
                   CENNIK

                Chcesz dodatkowej rady w doborze produktów - zadaj pytanie


 

top