SLIM FORMULA           
 
Chrom
Mangan, Wanad
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
Liquid Chlorophyll
Pure Yucca
ParaProteX
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
     TRIMEX WMS - wystarczy raz dziennie

                  suplement diety
       dostępny tylko dla klubowiczów CaliVita

            Przedstawiamy Ci unikalny na rynku preparat o najwyższej światowej jakości posiadający certyfikaty GMP i FDA, który pomoże ci w pozbyciu się nadwagi bez katowania się głodówkami i bardzo rygorystycznymi dietami, po których wręcz rzucasz się na jedzenie. TRIMEX WMS to produkt naturalny, który w odróżnieniu od środków syntetycznych nie wywołuje skutków ubocznych. Zawarte w produkcie składniki (hydroksycytraty HC, chrom, wanad, mangan, ekstrakt nasienia grejpfruta, Aloes Vera żel, olej Primrose (wiesiołek), ekstrakt z zielonej herbaty, proteiny) ukazują jego sposób działania na organizm i wyjaśniają przyczynę spadku nadmiaru kilogramów.
Trimex WMS odchudza Cię wtedy, gdy śpisz, regulując Twoje procesy przemiany materii, spalając tkankę tłuszczową, wzmacniając cały organizm. Efektem takiego działania jest spadek kilogramów najbardziej widoczny w centymetrach, gdyż środek ten pozwala spalać tłuszcz bez ubytku tkanki mięśniowej. 

     Ważną zaletą tego produktu jest to, że zapobiega występowaniu efektu jo-jo. 

Jak to możliwe ?

             Kiedy stosujesz dietę odchudzającą, drastycznie spada ilość pokarmów i w efekcie tracisz na wadze. Jeśli jednak wrócisz do normalnego odżywiania, tego sprzed diety, często waga wraca i to z nadwyżką. Dzieje się tak dlatego, że na ogólną utratę wagi składa się redukcja tkanki mięśniowej i tkanki tłuszczowej. Komórki mięśniowe wykorzystują tkankę tłuszczową spalając ją aby mieć energię do pracy. Jeśli więc zmniejszy się ilość tkanki mięśniowej nie będzie ona wykorzystywała wszystkich kalorii dostarczonych w pożywieniu na energię, tylko ich nadmiar zostanie zmagazynowany w postaci tkanki tłuszczowej. 

Poza tym organizm jest tak sprytny, że trudno go oszukać, dobrze zapamiętuje okres głodu.  Broni się przed nim znacznie zwalniając przemianę materiii i zaczynając robienie zapasów w przewidywaniu następnej głodówki.  Ponieważ organizm nie lubi głodu, jedynym znanym mu sposobem robienia zapasów jest tworzenie tkanki tłuszczowej. 
Rozpoczęcie diety oznacza więc wejście w zaklęty krąg efektu jo-jo i w efekcie jest to porażka.

              Większość preparatów odchudzających wymaga rygorystycznego stosowania. Trimex WMS jest niekłopotliwy w zażywaniu. Polecamy go szczególnie wszystkim zapracowanym, którzy prowadzą niezbyt regularny tryb życia i dla których inne preparaty wymagające specyfiki podawania są zbyt kłopotliwe. Zażywa się go jeden raz dziennie przed pójściem spać 3 godziny po ostatnim posiłku. Dawka wynosi 15 ml preparatu, który rozcieńcza się w jednej szklance wody. Dla osób z dużą nadwagą poleca się stosowanie podwójnej dawki Trimexu.

Produkt dostępny tylko dla klubowiczów CaliVita do własnego użytku.

 

top