TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
  Liquid Chlorophyll
 
Pure Yucca
ParaProteX
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
 
   
 
   
   
   
   
   

  

   ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ I... POMYŚL O SWOIM SERCU!


     Wstaje nowy dzień i zaczyna się jak zwykle poranne zamieszanie. Łazienka zajęta, śniadanie niegotowe, dzieci nie spakowane do szkoły. Nerwowe spoglądanie na zegarek.

   Już 7:15, a nikt nie jest gotowy do drogi. Codziennie obiecujesz sobie, że jutro wstaniesz wcześniej, by ze wszystkim zdążyć. W głębi duszy wiesz, że i tak co chwilę będziesz przestawiać budzik, aby skorzystać jeszcze z pięciu minut lenistwa. Śniadanie jecie w biegu.

    Znów nie starczyło czasu na przygotowanie II śniadania, więc wrzucasz dzieciakom jakieś drobne na zakup przekąsek w sklepiku szkolnym. Wsiadacie do auta, a tu kolejne przeszkody. Znów miasto jest zakorkowane. Nerwowo trąbisz na irytujących ciebie kierowców i w takim złym nastroju wpadasz do pracy. Przez cały dzień chodzisz zestresowana, ciągle brakuje ci czasu. Chwytasz po niezdrowe produkty, byle tylko zaspokoić głód. Tak dłużej być nie może. STOP! Pomyśl o swoim zdrowiu.
  
 Zwolnij tempo życia, uśmiechnij się życzliwie do bliskich Tobie osób, zjedz na spokojnie pełnowartościowy posiłek.

W ten sposób, dzięki niewielkim zmianom w trybie życia, możesz uchronić się przed rozwojem chorób układu sercowo-naczyniowego.

Nie wiem czy wiesz, ale statystyki dotyczące chorób układu sercowo-naczyniowego są przerażające.
Wynika z nich, że prawie 50% zgonów spowodowanych jest przez choroby układu sercowo-naczyniowego.

Codziennie zawał dotyka w Polsce około 300 osób. Co więcej na nadciśnienie tętnicze cierpi ponad 8,5 mln osób w naszym kraju, a aż 60% osób dorosłych ma podwyższony poziom cholesterolu we krwi.

    Możesz te statystyki zmienić!

Przede wszystkim dzięki zastosowaniu odpowiedniej diety, zwiększeniu aktywności fizycznej, unikaniu stresu, zaprzestaniu palenia papierosów oraz ograniczając spożycie alkoholu.


    
Na początek zrzuć zbędne kilogramy

   
Pomogą Ci w tym produkty takie jak Citrimax&Chromium czy Slim Formula zawierające w swoim składzie ekstrakt z rośliny Garcinia cambogia, wspomagający kontrolę masy ciała, przyczyniający się do redukcji uczucia głodu oraz biorący udział w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy i lipidów we krwi.

   Ponadto Slim Formula zawiera ekstrakt z zielonej herbaty i nopal wspierający kontrolę masy ciała i wpływający na metabolizm tłuszczów.

CaliVita posiada w swojej ofercie również preparat XShape, którego składniki aktywne wspomagają odchudzanie zarówno w dzień, jak i podczas snu.
 XShape, zawiera w swoim składzie cenne aminokwasy, chrom, a także L-karnitynę i witaminę C zapewniającą odpowiednią ochronę antyoksydacyjną organizmu.

   Czy to jednak wystarczy, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę?    Niestety nie.

Jeśli chcesz zobaczyć kolejne spadki masy ciała – RUSZ SIĘ. Idź na spacer, rower, popływaj. Czy wiesz, że osoby aktywne fizycznie żyją przeciętnie 5-7 lat dłużej?
Wykorzystaj pogodę i znajdź sport dla siebie.

   Zadbaj o odpowiednią podaż kwasów tłuszczowych omega-3

    Bogatym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 są tłuste ryby, jak makrela, tuńczyk czy łosoś. Polska należy do krajów o najniższym wskaźniku spożycia ryb morskich. Warto więc zaopatrzyć się w preparat Omega 3 concentrate, który wzbogaci dietę w ten cenny składnik.
Pomocny będzie także preparat Cholestone, zwierający w swoim składzie m.in. olej lnianykorzystnie wpływający na serce oraz czosnek pozytywnie oddziałujący na poziom lipidów we krwi i również wspomagający funkcjonowanie serca.

  Chroń organizm przed wolnymi rodnikami

   Dostarczaj organizmowi odpowiednich ilości antyoksydantów. Znajdziesz je w preparacie Resveratrol PLUS zawierającym w swoim składzie wyciąg z nasion winogron, koenzym Q10 oraz cudowny resweratrol będący polifenolem, korzystnie wpływającym na układ sercowo-naczyniowy.

Zapewne słyszałeś o korzystnych właściwościach czerwonego wina. Resveratrol PLUS  to unikalny zestaw składników najwyższej jakości – źródło skoncentrowanej siły polifenoli – resweratrolu pochodzącego z czerwonych winogron, wzmocnionych ekstraktem z nasion winogron oraz koenzymem Q10.

   Musiałbyś wypić 10 butelek czerwonego wina i spożyć 4 kg łososia, aby uzyskać taką ilość resweratrolu i koenzymu Q10, jaka zawarta jest w jednej tabletce Resveratrol Plus!

   Nie zapominaj o cennych probiotykach

  Znajdziesz je w preparacie ProbioBalance oraz AC Zymes.

  Unikaj tłuszczów pochodzenia zwierzęcego, soli, cukrów prostych oraz smażonych i ciężkostrawnych potraw.
Produkty te niekorzystnie wpływają na układ sercowo-naczyniowy. Tłuszcze pochodzenia zwierzęcego oraz cukry proste podwyższają poziom trójglicerydów i cholesterolu we krwi, a nadmiar soli sprzyja występowaniu nadciśnienia tętniczego.

   Wzbogać dietę w warzywa i owoce

     Ze względu na bogactwo antyoksydantów oraz błonnika wspomagających pracę serca, staraj się przynajmniej 5 razy dziennie spożywać warzywa i owoce. Nie zapominaj o zielonych warzywach liściastych bogatych w kwas foliowy. Poza tym pij co najmniej 2 litry wody dziennie, unikaj stresu i ciesz się życiem wykorzystując w pełni każdy dzień. Chwytaj ostatnie promienie słońca i zatrzymaj dobry nastrój na jesienne dni.

Pamiętaj, że pogoda ducha też wpływa na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

/źródło www.calivita.com.pl/
   
 

top