TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
  Liquid Chlorophyll
 
Pure Yucca
ParaProteX
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
     


      DETOX PATCH  -
Plastry oczyszczające 
                                         

    

  DETOX PATCH to plastry oczyszczające, które łączą w sobie orientalną wiedzę z zachodnią technologią. Produkt ten wspomaga stan zdrowia, usuwając toksyny z organizmu podczas snu. Jego zastosowanie jest proste i łatwe, a ponadto to naturalny „oczyszczacz”, zawierający najwyższej jakości, odpowiednio dobrane składniki naturalnego pochodzenia.

  Najtrudniejsze do usunięcia z organizmu toksyny, to te, które kumulują się w tkankach. Wśród nich można wyróżnić metale ciężkie - arszenik, rtęć, ołów, itd. pochodzące z amalgamatu dentystycznego (plomby) oraz ze spożywanych ryb. Można je wykryć w organizmie, np. na podczas badania żywej kropli krwi czy biorezonansu. Tworzenie chelatów jest jedną z możliwych metod obniżenia poziomu rtęci, arszeniku oraz ołowiu. Ale istnieje o wiele bardziej skuteczna i znacznie prostsza metoda oczyszczenia organizmu – poprzez nasze stopy.

Według medycyny chińskiej większość chorób spowodowana jest brakiem swobodnego przepływu energii w ludzkim organizmie. Pobudzanie odpowiednich punktów na stopach odblokowuje „szlaki” energetyczne i wspomaga proces naturalnego powrotu do zdrowia. 

  Kiedyś ludzie robili to na co dzień, chodząc boso. Odkąd jednak założyli buty, receptory na stopach nie są już praktycznie stymulowane. Może warto poświęcić im więcej uwagi, zwłaszcza że teraz można to zrobić podczas snu – wystarczy tylko przed pójściem spać przykleić Detox Patch.

 
Dlaczego Plastry Detoksykujące Detox Patch naklejamy na stopy?


Ludzie są tak skonstruowani, że w stopach, które utrzymują ciało, gromadzą się substancje toksyczne. Można to zaobserwować codziennie na przykładzie przebarwionych wieczorem skarpetek, po nieprzyjemnym zapachu stóp lub po spuchniętych zmęczonych stopach.

Nagromadzone toksyny w ciele mogą prowadzić do opuchliny nóg, zmęczenia i nawet „dysharmonii” ciała, na wskutek zaburzonego metabolizmu. 
Naklejaj więc Plastry na stopy!

           
 Azjatyckie powiedzenie brzmi: „Proces starzenia się rozpoczyna się w stopach”
W refleksologii mapę wszystkich naszych narządów można odwzorować na stopach, w postaci ponad 60 punktów akupunkturowych, znajdujących się na ich stronie podeszwowej      >>> "MAPA STÓP"

By osiągnąć optymalny efekt działania Plastrów Detox Patch, bardzo skuteczne jest naklejanie ich na stopy w miejscu “projekcji” - receptorów danego organu w zależności od objawów chorobowych.

Czasem zdarza się że po pierwszej nocy stosowania Plaster Detox Patch nie jest mokry. Zaleca się powtarzanie naklejania. Bywa, że jest to kwestia odblokowania złogów receptora. Wskazane jest też używanie opaski elastycznej lub skarpetek w celu lepszego kontaktu Plastra ze skórą.

W jaki sposób działają plastry oczyszczające Detox Patch?

Detox Patch wykorzystuje działanie trzech, synergicznych metod: 

      - Działanie transdermalne (przezskórne)
  
      - Dalekie promieniowanie podczerwone (DPP) - naturalnie emitowane przez minerał turmalin. Badacze japońscy udowodnili, że DPP stymuluje krążenie oraz wspomaga proces usuwania toksyn z organizmu.

       - Refleksologia – pobudzanie określonych punktów refleksyjnych, szczególnie na podeszwie stopy, może mieć pozytywny wpływ na różne części organizmu i ogólny stan zdrowia. Detox Patch, wykorzystując zasady refleksologii, wzmacnia siły witalne organizmu.

Składniki zawarte w plastrach rozgrzewają skórę stóp, powodując rozszerzenie obecnych w nich porów, w efekcie nagromadzone toksyny pod wpływem ciśnienia osmotycznego są „wyciągane” przez skórę z krwi i układu limfatycznego. 

Plaster oczyszczający Detox Patch należy umieścić na podeszwie stopy, a w razie możliwości w miejscu na stopie zgodnie z zasadami akupunktury. 


Detox Patch może być także zastosowany w innych miejscach ciała, z których chcemy pozbyć się toksyn – istotne jest jednak, by w tym samym czasie zaaplikować kolejny plaster na podeszwie stopy, aby osiągnąć maksymalny efekt oczyszczania. 

Można je stosować o każdej porze dnia, lecz najbardziej wskazane jest stosowanie ich na noc, by podczas snu zapewnić odpowiedni czas oddziaływania. 

Plastry oczyszczające mogą być stosowane od 2-3 dni do 2-3 tygodni lub dłużej, w zależności od stopnia „zanieczyszczenia” organizmu. W przypadku dłuższych kuracji stosuj Detox Patch przez 10 dni, następnie stosuj według schematu - na przemian 3 dni przerwy, 3 dni plastry. 

Siłę oczyszczania można zwiększyć, stosując Detox Patch równocześnie z innymi produktami CaliVita.

Jednym z nich jest Liquid Chlorophyll, który alkalizuje zakwaszony organizm, pozbawia go nieprzyjemnego zapachu, jest pomocny w uśmierzaniu bólu gardła, wzmacnia ścianki komórek, a także posiada właściwości dezynfekujące. więcej >>>


Zasady stosowania plastrów oczyszczających >>>

Co daje stosowanie plastrów  w przebiegu różnych dolegliwości >>>

Przeciwwskazania >>>

Co znajduje się w plastrach Detox Patch >>

 

      

 

 

                          Produkt dostępny tylko dla klubowiczów Calivita do własnego użytku.
 

top