TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
Liquid Chlorophyll
ParaProteX
Pure Yucca
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
   


   Dlaczego powinieneś oczyścić swój organizm ?

           Masz problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej zacznij od oczyszczenia swojego organizmu. Z pewnością toksyny zatkały kanały wydzielnicze i organizm nie może ich usunąć. Wskutek tego tkanka tłuszczowa z zawartymi w niej toksynami cały czas znajduje się w Twoim ciele. Nie tylko wtedy masz problem z nadwagą, ale mogą pojawić się inne choroby

        Daniel Reid w swojej książce "Tao Zdrowia"  napisał "... wszystko to co dostaje się do organizmu, musi w końcu zostać z niego usunięte, lecz do tego czasu może przez całe lata gnić i stanowić siedlisko chorób, a nawet stać się przyczyną śmierci. Prawdziwą przyczyną większości chorób i zwyrodnień jest toksemia (zatrucie toksynami) i dlatego też jedni są bardziej podatni na przeziębienia i rozmaite choroby zakaźne niż inni. Tym co otwiera zarazkom drogę, jest brak normalnej odporności, spowodowany  wewnątrzustrojowym zatruciem krwi. /więcej w książce Daniela Reid "Tao zdrowia"/

           G.P. Małachow  wyjaśnia dlaczego odblokowanie kanałów jest tak ważne.
„...Jeśli system samooczyszczania organizmu nie działa zbyt sprawnie - jelito, wątroba i nerki są niedrożne - zostały przepełnione, jeśli spożywa się dużo krochmalistego i tłustego jedzenia, z dużą ilością sztucznych konserwantów i innych chemicznych dodatków będących w dosłownym tego słowa znaczeniu trucizną , które nie jest wyprowadzane przez wyżej wymienione organy, w tym wypadku uruchamiają się kolejne kanały wydalnicze. Najpierw włącza się jama nosowo-gardłowa. Ona wyrzuca na zewnątrz w postaci flegmy  krochmaliste, tłuste  i inne złogi. Stąd wszystkie nasze ciągłe pochrząkiwania, charkania i smarkania.
Jeśli i ten kanał wydalniczy zostanie zbytnio obciążony, włączone są dodatkowe: zatoki, kanał słuchowy w uszach, u kobiet - pochwa maciczna, ropieją oczy. Mało ruchliwy tryb życia, praca na siedząco, gwałtownie hamuje krwiobieg w miednicy - powstaje zastój krwi. Jest to druga przyczyna, dlaczego właśnie tu gromadzi się flegma - u mężczyzn wokół prostaty, u kobiet - w jajnikach powodując cystę. Jeżeli najbardziej szkodliwe produkty takie jak m.in.: zimne lub tłuste mleko, śmietana, lody są spożywane zbyt często, to wg. Mikio Kuszi (specjalista makrobiotyk) na pewno będziecie mieć cystę (np. piersi, jajników lub u mężczyzn przerost prostaty). Dalej w tej cyście przerastają zarodniki pleśni i powstaje rak, dający metastazę. Sami go żywimy, sami go pielęgnujemy, a potem dziwimy się  - skąd?
Jeśli i to jest niewystarczające lub z jakiegoś powodu te kanały są zamknięte - włączają się dwa ostatnie - płuca i skóra.
Skóra sygnalizuje obciążenie organizmu złogami poprzez brzydkie zapachy, wysypkę, pryszcze, różnego rodzaju egzemy, czyraki (nieprawidłowe łączenie pokarmów)..."

więcej na ten temat w książce  G.P. Małachowa „Oczyszczanie organizmu i prawidłowe żywienie”

 Odchudzanie oraz każdą terapię leczniczą zacznij od oczyszczenia organizmu.   dalej

  Jak ulżyć wątrobie (czytaj)

top