TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
Liquid Chlorophyll
ParaProteX
Pure Yucca
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
   

  Ekstrakt z borówki - składnik OCEAN 21

      Krzaki czarnych jagód rosną w lasach Europy i Azji. W jagodach występują różne związki polifenolowe tj. antocyjany odpowiedzialne za kolor owoców, pochodne kwasów cynamonowego i benzoesowego oraz glikozydy flawonolowe.
 Antycyjany i flawonoidy, posiadają silne właściwości lecznicze. Są antyutleniaczami. Antycyjany są stosowane w przypadkach osłabienia naczyń włosowatych, ich nadmiernej kruchości, skłonności do mikropęknięć, siniaków i krwotoków. Przywracają im elastyczność. Stąd też mają korzystne działanie w chorobach naczyniowych, serca, żylaków i hemoroidów. Stwierdzono, iż dieta uzupełniana w antycyjany, zapobiega powikłaniom u cukrzyków, korzystnie działa w leczeniu skóry. 

Dotychczas w lecznictwie tradycjonalnym jagody stosowane były jako środek przeciwbiegunkowy. Borówka ma duże ilości wit. C, stąd wykorzystywana była w terapiach szkorbutu i innym chorobom zakaźnym. Dzięki substancjom aseptycznym, stosowano ją w leczeniu infekcji moczowych i w upławach pochwowych. Borówka stanowi ratunek dla oczu.


   Sok z aloesu - składnik OCEAN 21

       W soku aloesu znajdują się niezbędne aminokwasy, śladowe ilości witamin A, C, B1,B2,B3 i B12, oraz szereg biopierwiastków takich jak: potas, wapń, magnez, sód, fosfor , cynk i siarka. Stosowany wewnętrznie, aloes przyspiesza rekonwalescencję. Odbudowuje organizm po kuracjach antybiotykowych. Łagodzi stany zapalne, wzmacnia układ odpornościowy, dodaje sił i przynosi ulgę w podrażnieniach układu pokarmowego. Wykazuje łagodne działanie przeczyszczające, stąd stosuje się go przy zaparciach.

Otrzymano raporty o pozytywnym działaniu przy tak poważnych chorobach jak: wysokie ciśnienie, schorzenia tarczycy, kamienie nerkowe, półpasiec, grzybica, liszaje, wrzody skórne, choroby dziąseł i jamy ustnej, a nawet przy katarakcie. Aloes przeznaczony jest do profilaktyki, a także dla osób osłabionych, po przebytych chorobach oraz w przypadku pękających naczyniek krwionośnych i przesuszonej się skóry. 

 
   Żurawina - składnik OCEAN 21

    Żurawina zawiera bardzo szeroki wachlarz związków z grup flawonoidów i antocyjanów. Dr. Wilson z Uniwersytetu Wisconsin-La Crosse ustalił, że żurawiny zawierają duże ilości flawonoidów i posiadają właściwości antyutleniające. Flawonoidy występujące w żurawinie są odpowiedzialne za zmniejszenie zapadalności na choroby wieńcowe poprzez powstrzymywanie tworzenia zakrzepów krwi oraz wywierają korzystny wpływ na rozszerzanie naczyń krwionośnych.

 
Związki te mają własności antyoksydacyjne dzięki czemu zapobiegają utlenianiu cholesterolu, co znacząco zmniejsza ryzyko arteriosklerozy i zapychania naczyń krwionośnych.
Żurawina zapobiega zakażeniom dróg moczowych na które szczególnie narażone są osoby niepełnosprawne mające tendencje do zatrzymywania moczu. Bakterie wywołujące zakażenie przyklejają się za pomocą produkowanego przez siebie kleju do wnętrza pęcherza moczowego ,cewki. Żurawina powoduje rozpuszczanie tego kleju i w konsekwencji wypłukanie i usunięcie bakterii wywołujących zapalenie na zewnątrz. wstecz<<

                                                    << 1 , 2 , 3 , 4 >>

 

top