TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
Liquid Chlorophyll
ParaProteX
Pure Yucca
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
   

   
  Ekstrakt z marchwi - składnik OCEAN 21

      Zawarty w Ocean 21 ekstrakt z marchwi jest najlepszym środkiem na odtruwanie tkanek. Alkalizuje, oczyszcza, krzepi i pobudza wszystkie układy organizmu, wyczerpane i chore z powodu braku surowych produktów w pożywieniu współczesnego człowieka. Wiadomo - "martwe nie buduje życia".
Daniel Reid w książce Tao Zdrowia opisuje, iż marchew najskuteczniej ze wszystkich soków warzywnych odtruwa ustrój i regeneruje chore komórki.  Odtruwa wątrobę, dba o jej regenerację oraz sprawną pracę, która jak filtr oczyszcza krew z toksyn.

Obniża zbyt wysokie zakwaszenie krwi, które towarzyszy toksemii. Dzięki czystej krwi, ciała odpornościowe szybciej mogą dotrzeć do chorych tkanek organizmu, odkwaszać je i regenerować. Ekstrakt z marchwi odtruwa jelito grube, chroni śluzówkę i przywraca jego normalną pracę likwidując zaparcia.  Zobojętnienie kwasów likwiduje gazy i poprawia perystaltykę jelit. Odtruwanie jelit uwalnia krew od szkodliwych jadów, przywraca równowagę pH (homeostazę).
         Biorąc pod uwagę ścisły związek jelita z układem limfatycznym, ma to ogromne znaczenie na sprawne oczyszczanie układu oddechowego, naczyń limfatycznych gardła, zatok, nosa, mózgu przeciwdziałając gromadzeniu się śluzów, stanom zapalnym ucha środkowego, oskrzeli, płuc, powiększaniu migdałków, astmie i tworzeniu się cyst. Rosyjski profesor Tokin udowodnił, iż w niektórych owocach i warzywach zawarte są fitocydy, niszczące bakterie chorobotwórcze. Najwięcej fitocydów jest w cebuli, czosnku i marchwi. Zażywanie warzyw bogatych w fitocydy, sprzyja oczyszczaniu jamy ustnej, żołądka, jelit i innych narządów wewnętrznych. 
 Marchew dostarcza naturalnej formy witaminy A - beta karoten. Dzięki temu zapobiega, jak również jest pomocny w leczeniu chorób oczu, w chorobach naczyń krwionośnych, przeciw osadzaniu się cholesterolu na ściankach naczyń , zapobiega bay-pasom, angina pectoris, innym chorobom serca oraz żylakom. Jako wszechstronna odtrutka i źródło organicznych, łatwo przyswajalnych składników odżywczych, ekstrakt z marchwi w OCEAN 21 łatwo uzupełni dietę u osób zarażonych opryszczką. Oczyszczając organizm ze szkodliwych substancji, hamuje tworzenie się wykwitów skórnych. Z tego powodu jest pomocny w wielu chorobach skóry, w trądziku, ropieniach, pryszczach, łuszczycy oraz innych infekcjach.
           Dzięki właściwościom poprawiającym metabolizm, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, przeciwdziała otyłości. Marchew wraz z ekstraktem z buraka oraz zawartością alg w Ocean 21, wspomaga odchudzanie. Jednym z głównych objawów otyłości jest kwasica metaboliczna, którą neutralizuje stosowanie Ocean 21.

 Ekstrakt z buraków - składnik OCEAN 21

      Skoncentrowany ekstrakt z buraków zawarty w Ocean 21 dzięki zawartości organicznego chloru, silnie odtruwa jelito, wątrobę, nerki i oczyszcza krew. Dzięki temu krew skuteczniej odtruwa organizm i dostarcza chorym komórkom pokarmowych składników odżywczo - leczniczych.
 Ekstrakt jest bogaty w potas - ważny dla procesów metabolicznych. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, przeciwdziała otyłości. 


Wraz z ekstraktem z marchwi i zawartością alg w Ocean 21 skutecznie walczy z kwasicą metaboliczną -  podstawą otyłości. Wspomaga odchudzanie. Pomaga usuwać złogi szkodliwego tłuszczu, cholesterolu z naczyń krwionośnych i zmniejsza zwapnienie naczyń. Pektyny zawarte w burakach regulują krzepnięcie krwi. Ekstrakt z buraków zapobiega rozwojowi miażdżycy, nadciśnieniu i chorobom serca,  jest bogaty w organiczne żelazo przez co zwiększa się ilość czerwonych krwinek  zawierających hemoglobinę. 
Ze względu na silne właściwości zasadotwórcze, jest doskonałym dodatkiem do posiłków zakwaszających jelito, głównie do mięsa. Chroni przewód pokarmowy przed inwazją toksyn. Ponieważ kwasotwórczy wapń z mleka pasteryzowanego oraz substancje krochmaliste z białej mąki (pieczywo, ciasta), tworzą w nerkach formacje ziarniste, dr Uoker do oczyszczanie i uzdrawianie nerek, zaleca picie soku z buraków w połączeniu z sokiem z marchwi. Pigmenty roślinne buraków, marchwi i alg, utleniają mocz. Prowadzi to do rozpuszczenia niektórych rodzajów kamieni moczowych. Zmniejsza się zwapnienie.
Lekko różowa barwa moczu świadczyć może o obecności piasku w nerkach, który łącząc się z barwnikiem buraka, spływa wypłukiwany wraz z moczem. 

  Pau d'Arco - składnik OCEAN 21

      Pau d'Arco pozyskiwany jest z kory drzewa rosnącego w tropikalnych lasach Ameryki Południowej zwanego Tabeusa albo Tabeuia Ipe. To jest obszerna roślina liściasta, wiecznie zielona, która rośnie do 125 stóp (ponad 30m) i jest rozróżniana przez "różowe kwiaty podobne do fiołka". 
Drzewo pau d'arco jest odporne na choroby i gnicie.  Kwiaty, kora, sok i trociny tego drzewa używane są do wyrobu leków. Pau d' Arco zawiera dużą ilość żelaza, dostarcza tlen i działa krwiotwórczo, jednocześnie detoksykacyjnie: oczyszcza krew i narządy wewnętrzne od nadmiaru toksyn i trucizn, co ma ogromne znaczenie podczas odchudzania.

 
Zawarte w w Pau d' Arco składniki są pomocne w zwalczaniu pasożytów, obniżają poziom cukru we krwi, co może zapobiec cukrzycy oraz skutecznie ułatwia trawienie. Badania te dowiodły również, że pau d'arco ma silne działanie uśmierzające ból, jest moczopędne, ma właściwości przeciwzapalne, przeciwzakaźne, antyłuszczycowe i antynowotworowe. Może też zmniejszyć stan zapalny stawów. więcej >>>

                                                                < 1 , 2 , 3 , 4>

 

top