TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
Liquid Chlorophyll
ParaProteX
Pure Yucca
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
Zdrowi
Grzybica
Stres
 


 W OCEAN 21 zawartych jest 8 rodzajów alg  
 są to między innymi:

Alaria marginata pozwala na sprawną pracę mózgu i układu nerwowego. Wskazany jest w acidozie (zakwaszenie organizmu*)- oczyszcza, odkwasza - alkalizuje krew i przywraca prawidłowe pH w całym organizmie ma działanie moczopędne. Jej skład idealnie odpowiada zestawom na anemię, stres, depresję , nerwice, na dotlenienie mózgu i sen oraz mocny układ kostno - stawowy. Również reguluje ciśnienia, wspomaga pracę serca, utrzymuje cholesterol w normie.


 Ascophyllum nodosum 
 
odtruwa organizm z metali ciężkich m.in.: arsen, ołów, rtęć, stront, beryl, kadm i inne;
działa regenerująco i uspokajająco na komórki mózgu i układ nerwowy, reguluje pracuję hormonów w tym tarczycy, a szczególnie w niedoczynności i przy wolu:
usprawnia przemianę materii i oczyszczanie organizmu, wspomaga leczenie schorzeń alergicznych i pasożytniczych skóry, sprzyja regulacji procesów trawiennych - szczególnie przy antybiotykoterapii, podnosi ogólną odporność organizmu.

Fucus Vesiculosus
Detoksykuje, oczyszcza. Dokładnie drenuje organizm, wspomaga wydalanie, reguluje pracę przewodu pokarmowego, pobudza przemianę materii, zapobiega arteriosklerozie i nadwadze.  Bogaty w jod Fucus Vesiculosus pobudza przemianę materii i działa wyszczuplająco. Obfituje we włókna (błonnik), znane z wpływu na procesy trawienne i z wywoływania uczucia sytości. Polisacharydy alg mają działanie przeczyszczające.

Laminaria digitata 
Wodorost ten jest doskonałym źródłem jodu, głównej części składowej tyroksyny i trijodotyrozyny - hormonów, które oddziałują na wagę i metaboliczne tempo przemian komórkowych.  W oparciu o  badania, choroba tarczycy jest praktycznie nieznana u ludzi, którzy regularnie jedzą morskie wodorosty.
Zawarte w Laminarii białka, nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina E i Beta karoten - wspierają syntezę kolagenu. Pobudza krążenie krwi i limfy. Udrażnia naczynia limfatyczne wspomagając procesy oczyszczania. Pomagają w przemianie materii. 

Palmaria Plamate 
Usuwa toksyczne metale z naszego ciała przez przekształcanie ich w nieszkodliwe sole (przez substancję zawołaną kwasem alginikowym), co powoduje łatwą ich eliminację z organizmu. Oczyszcza organizm, wzmacnia krwiobieg przez jego alkalizowanie, jeśli jego odczyn jest zbyt kwaśny. 
W dodatku, Palmate wzmacnia jelita, system trawienny, wątrobę, trzustkę i organy płciowe. Poprawia pracę mózgu. Działa przeciw robakom. Promuje piękną skórę i włosy.
Likwiduje zaparcia i problemy żołądkowe, jak również choroby skóry.
Mała ilość Palmarii dostarcza ponad 100% potrzebnej codziennej ilości witaminy B6 i 66% witaminy B12. Dostarcza "organicznego" żelaza i naturalnego fluoru, co zabezpiecza silne zęby. 

Algi zawierają Ulva Lactuca - chlorofil zwany "krwią roślin", podobnie jak hemoglobina szczególnie łatwo łączy się z tlenem. Gdziekolwiek znajdzie się w Twoim organizmie, jako idealny chelator, zawsze ciągnie ze sobą tlen i zabiera niepotrzebne komórkom produkty przemiany materii.
Hemoglobina
posiada w swoim centrum atom żelaza, natomiast chlorofil ma atom magnezu. więcej >>>

*Acidoza - w wyniku tzw. "długu tlenowego", który powstaje na skutek braku dostępu do tlenu, komórki ustroju zaczynają czerpać go z fermentacji cukru. Podczas tej reakcji chemicznej powstaje tlen i kwas mlekowy, który silnie zakwasza organizm. Nadmiar kwasu mlekowego powoduje trudności w przyswajaniu tlenu z atmosfery, w efekcie powstaje wynaturzenie komórek oraz ich przetwarzanie w komórki rakowe. 

                                                 < 1 , 2 , 3 , 4 >

 

top