TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
Liquid Chlorophyll
ParaProteX
Pure Yucca
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
Zdrowi
Grzybica
Stres 
 


   OCEAN 21   oczyści Twój organizm
                       suplement diety

       Jest to kompozycja morskich alg, aloesu, pau d'arco z ekstraktem buraka, marchwi, borówki, żurawiny oraz kompleks karotenoidów i minerałów pochodzących z alg, to unikalne połączenie i ewenement na skalę światową.

OCEAN 21 w oczyszczaniu organizmu ma ogromne znaczenie, silnie odkwasza - alkalizuje, oczyszcza z metali ciężkich i toksyn oraz regeneruje Twój organizm. Wzmacnia układ immunologiczny i chroni Cię przed zakażeniami, wirusami, grzybicą i innymi drobnoustrojami. Neutralizuje wolne rodniki tlenowe chroniąc Cię przed alergią, astmą, chorobami układu trawienia, serca, neurologicznymi, przed miażdżycą, rakiem i jeszcze 600 innymi chorobami. Chroni przed fotostarzeniem się skóry i całego organizmu jakiego doświadczasz w wyniku szkodliwych fal promieni słonecznych. 

     
OCEAN 21 nie tylko oczyści Twój organizm, ale dostarczy mu cennych składników, bez których nie da się zdrowo żyć.
Składniki Ocen 21 w badaniach naukowych wykazują niezwykle silne właściwości lecznicze i przeciwnowotworowe .
     Glony są bogatym źródłem żelaza, wapnia, jodu, magnezu, fosforu, manganu, sodu, potasu, cynku, miedzi, germanu a także fluoru. Obok bogactwa minerałów, zawierają one również wiele witamin jak biotyna, kwas pantotenowy, kwas foliowy, inozytol, kwas nikotynowy, witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12), antyoksydanty w postaci witamin C i E oraz beta-caroten. 
Glony są dostarczycielem protein, dostarczają ich aż - 3 razy więcej niż soja, 5 razy więcej niż mięso i jaja, 10 razy więcej niż ryż.
 
Wystarczy do codziennej diety włączyć około 5 gram alg, aby Twój posiłek był bogaty w niezbędne składniki odżywcze i lecznicze na cały dzień. Profilaktyka to 1 miarka 30 ml OCEAN21. W niej znajduje się 3,1 grama alg. Jeśli leczniczo podasz 2 miarki OCEAN21 dziennie po 30 ml, uzyskasz łącznie dawkę leczniczą 60 ml, w której będzie 6,24 grama alg w 8 rodzajach.
Ze względu na sporą ilość jodu, u osób z nadczynnością tarczycy Ocean 21 stosować bardzo ostrożnie lub wcale.

(Produkt sprowadzany z Rotterdamu dla klubowiczów z aktywnym numerem klubowym do własnego użytku. Nie ma możliwości zapisania się na ten produkt do klubu CaliVita)

 Sposób użycia:
 Profilaktycznie 30 ml dziennie  ok 1/2godz przed posiłkiem.

  składniki Ocean /30ml

Mieszanka alg morskich-3100 mg
zawierająca
   Ulva lactuca - 475 mg
   AlariaMarginata -375 mg
   Ascophyllum nodosum- 375 mg
   Chondrus crispus - 375 mg
   Fucus vesiculosus - 375mg
   Laminaria digitata - 375 mg
   Porphyra yezoensis - 375 mg
   Palmaria palmate - 375 mg
Sok z aloesu zwyczajnego - 2000 mg
Ekstrat z Pau D'Arco (10:1) -1100 mg
Koncentrat soku z żurawiny wieloowocowej - 600mg
Ekstrat z buraka ćwikłowego - 350 mg
Ekstrat z marchwi - 350 mg
Concen Trace Alfalfa* 330mcg
* zawiera makro i mikroelementy pozyskiwane z wielkiegoSłonego jeziora w stanie Utha. Alfalfa (lucerna siewna) jest nośnikiemdla tych składników.

   
  Algi    "zielone złoto"

Glony dzięki bogatym związkom chelatowym (to białka roślinne - albuminy) do jakich należy chlorofil, jedną z ich najważniejszych właściwości jest pomoc w odtruwaniu i oczyszczaniu organizmu. Wspomaga wydalanie zbędnych substancji na zewnątrz. Dzięki zawartości albumin wspomagają pochłanianie toksyn. Na ich miejsce wbudowywane są właściwe bio-składniki alg m.in. minerały, mikroelementy, jod i nawilżające substancje, które są wchłonięte przez ciało,

     Spożywanie alg podnosi poziom albuminy we krwi. Albumina zawarta w algach, jest białkiem o bardzo silnych właściwościach przeciwutleniających. Łatwo łączy się z witaminami, solami mineralnymi, nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, hormonami itp. Pełniąc rolę nośnika, przyczynia się do ich rozprowadzania w organizmie. Takie działanie białek roślinnych, nazywamy chelatacją. Albumina wracając, pobiera składniki przemiany materii oraz substancje toksyczne z komórek i dostarcza je do wątroby, gdzie są rozkładane. Kiedy wątroba jest niesprawna, sprawny system oczyszczania jest niemożliwy. Wątroba, nerki, jelita, mózg i inne organy, pracują sprawnie tylko wtedy, kiedy poziom albuminy jest odpowiednio wysoki. Naukowcy japońscy odkryli, iż spożywanie alg podnosi poziom albuminy we krwi. 

Albumina, która uwolniła substancje odżywcze wracając, pobiera składniki przemiany sprawnie tylko wtedy, kiedy poziom albuminy jest odpowiednio wysoki. U ludzi z najniższym poziomem albuminy w surowicy krwi zaobserwowano wysoki poziom śmiertelności. Warto zatem uzupełniać codzienne pożywienie w składniki odżywcze bogate w algi. więcej>>>

                                                  < 1 , 2 , 3 , 4 >

 

top