TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
  Ocean 21  
  Pure Yucca  
  ParaProteX  
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
 

Jaka jest różnica pomiędzy Klientem, a Konsumentem - Klubowiczem Firmy CaliVita International, kupującym produkty na własne potrzeby?
W obydwu przypadkach cena tego samego produktu różni się od siebie aż o 33%. 

Klient jest osobą, która nabywa produkty po cenach detalicznych - z dodatkową marżą 33%
Konsument to osoba, która przyłączyła się do Klubu CaliVita International. Do zapisu potrzebne są następujące informacje o Tobie: imię i nazwisko, adres oraz PESEL. Przy zapisie otrzymujesz zestaw materiałów, katalog oraz możliwość zakupów w cenie klubowej z dodatkowo naliczanymi rabatami za większe zakupy. Komplet materiałów będzie zawierał informacje o wszystkich produktach firmy dostępnych w polskich salonach sprzedaży dla Klubowiczów. 

Jako Konsument masz również opłaconą roczną prenumeratę CaliNews - biuletynu firmowego, w którym pojawiają się najnowsze opracowania o produktach oraz informacje o ich stosowaniu. 

Już teraz można zapisać się do Klubu CaliVita zamawiając dowolny produkt lub produkty, których łączna wartość wynosi 85 zł (ceny klubowe)
W tym celu należy wypełnić formularz z podaniem swoich danych, wybrać produkty na zapis, na formularzu można od razu zamówić dodatkowe produkty.

Zapis do klubu CaliVita nie wiąże się z żadnymi kosztami oraz z żadnymi zobowiązaniami w stronę firmy CaliVita. Kupujesz kiedy chcesz i co chcesz !!!

Twoje członkostwo jest ważne od dnia zapisu do klubu Calita (poprzez zakup produktów) do końca roku, aktywność członkostwa jest automatycznie przedłużana na rok następny, jeśli w okresie wrzesień - grudzień dokona się choćby jednorazowego zakupu na sumę ok. 66zł (62 PH - punkty handlowe).

 Klubowicz ma możliwość uczestniczenia w szkoleniach z zakresu zdrowia oraz masz możliwość konsultacji z naszymi lekarzami znającymi preparaty CaliVita oraz z nami drogą telefoniczną lub mailową.

W CaliVita International jako Klubowicz nie masz obowiązku dokonywania jakichkolwiek zakupów.
Różnimy się tym od wielu firm - Klubowicz-Konsument kupuje produkty kiedy je potrzebuje i tyle ile chce! Wielu Konsumentów kupuje produkty dla swoich bliskich i znajomych - sami decydują o tym po jakiej cenie te produkty udostępniają tym osobom, uwzględniając np. swoje koszty przesyłki.

Firma nadaje każdemu Konsumentowi indywidualny numer członkowski, który należy podać podczas zamawiania produktów. Będąc Klubowiczem -konsumentem CaliVita International możesz dokonywać zakupów w każdym polskim salonie sprzedaży (Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa) oraz w salonie wysyłkowym w Warszawie. Możesz dokonywać zakupów w dowolnym kraju, w którym Firma ma swoje oddziały, oraz bezpośrednio z salonu w Rotterdamie (na zdjęciu: budynek World Trade Center Rotterdam - Holandia, w którym znajduje się również siedziba filmy CaliVita International na UE), który obsługuje całą Unię Europejską - również nowe kraje po unijnym rozszerzeniu. 


CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ skontaktuj się z nami 

 

top