SLIM FORMULA               
TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
Liquid Chlorophyll
ParaProteX
Pure Yucca
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
 


    Dieta zgodna z grupą krwi 
    wg dr Petera J.D`Adamo

          Grupa krwi jest kluczem, który otwiera drzwi do tajemnic zdrowia, choroby, długowieczności, witalności i odporności psychicznej. Decyduje o podatności na choroby, o upodobaniu do żywności i nawet o rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Jest jednym z głównych czynników wpływających na twój bilans energetyczny, na skuteczność, z jaką spalasz kalorie, na reakcje na stres i może nawet ma wpływ na osobowość. 

Dieta do grup krwi tłumaczy dlaczego niektórzy ludzie tracą na wadze stosując konkretne diety, podczas gdy inni nie. Dlaczego niektórzy ludzie pozostają witalni przez cale życie, podczas gdy u innych następuje pogorszenie intelektu i stanu psychicznego.
Dieta zgodna z Twoją grupą krwi


Dlaczego żywienie zgodne z grupą krwi ?

            Każda grupa krwi ma inny antygen o specyficznej strukturze chemicznej. Grupa krwi bierze nazwę od antygenu grupy krwi, który jest "zapisany" w czerwonych komórkach krwi.
Gdy antygen grupy krwi odkrywa, że do układu wtargnął obcy antygen, pierwszą rzeczą, jaką robi, jest wytworzenie przeciwciał do tego antygenu, a ich rola to atakowanie obcego antygenu po to by go zniszczyć. Dochodzi do reakcji zwanej aglutynacją (zlepianiem, sklejaniem) dzięki czemu komórki , wirusy, pasożyty i bakterie sklejają się ze sobą grupują i są łatwiejsze do usunięcia.

Odkryto, że wiele rodzajów pożywienia aglutynuje komórki pewnych grup krwi
(w sposób podobny do odrzucania), lecz innych nie, co oznacza, że żywność, szkodliwa dla komórek jednej grupy krwi, może być korzystna dla komórek innej grupy.

           Lektyny, bogate i różnorodne proteiny znajdujące się w krwi, mają właściwości aglutynujące, które oddziałują na krew. Gdy jesz żywność zawierającą lektyny białkowe, które nie są zgodne z Twoim antygenem grupy krwi, kierują się one w określone miejsce (nerki, wątrobę, mózg, żołądek, itd.) i zaczynają zlepiać komórki krwi w tym obszarze. Skoro tylko białko lektyny osiedli się gdzieś w organizmie wywiera dosłownie magnetyczny efekt na komórki w tym regionie. Zlepia komórki i są one przeznaczone na zniszczenie, tak jak gdyby także były obcymi intruzami. To zlepianie może powodować objawy chorobowe.>>

                                                          < 1  2 >

 
 

top