TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
  Liquid Chlorophyll
 
Pure Yucca
ParaProteX
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
W walce z cellulitem  
krem C-Rx
 

   DIGEST EASE - suplement diety
 
(enzymy trawienne naturalnego pochodzenia)


(Produkt sprowadzany z Rotterdamu dla klubowiczów z aktywnym numerem klubowym do własnego użytku. Nie ma możliwości zapisania się na ten produkt do klubu CaliVita)

   Digest Ease to enzymy trawienne naturalnego pochodzenia, wspomagające wykorzystanie składników odżywczych. Mogą okazać się świetną pomocą w trawieniu głównie pokarmów pochodzenia roślinnego (szczególnie korzystne dla wegetarian), jak również w przypadku, gdy ulega zmianie codzienny tryb przyjmowania posiłków oraz ich ilość.

Po zjedzeniu posiłku, zdrowy organizm natychmiast zaczyna rozkładać spożyte węglowodany, białka oraz tłuszcze do prostych cząsteczek, które następnie są wchłaniane i wykorzystane przez organizm. Jest to jednak raczej optymistyczna wersja, gdyż w naszym obecnym, zaganianym świecie coraz więcej czynników utrudnia nam ten podstawowy proces trawienia. Z pewnością nie raz doświadczyłeś tego po spożyciu tłustych, obfitych posiłków.

Nieprawidłowe nawyki żywieniowe, źle zbilansowana dieta oraz niewłaściwy czas spożywania potraw dodatkowo nadwyrężają nasz układ trawienny. Proces ten może być nasilony przez takie czynniki jak stres, sztuczne dodatki żywieniowe, które mogą hamować aktywność jelit, proces trawienia oraz wchłanianie składników odżywczych.

   "Jesteś tym, co jesz” – to powiedzenie, które wymaga pewnego uzupełnienia, by stało się prawdziwe. Oczywiście, bardzo ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta, ale jest ona skuteczna tylko wtedy, gdy w wyniku procesu trawienia potrafimy rozłożyć zawarte w pożywieniu cenne substancje na takie elementy, które mogą być wykorzystane przez organizm.

     Aby zrównoważyć niedobór enzymów w organizmie, spowodowany  spożywaniem gotowanych, smażonych bądź wysoce przetworzonych produktów zwłaszcza zwierzęcych każdy duży posiłek należy uzupełniać jedną do trzech kapsułek z enzymami, chyba, że cały posiłek jest przygotowany na surowo. Mała surówka nie jest w stanie dostarczyć takiej ilości enzymów, żeby umożliwić strawienie np. kotleta. 
Kapsułki enzymatyczne należy połykać przed jedzeniem, tak aby zdążyły się rozpuścić w żołądku przed dotarciem pokarmu.

Oczywiście jest on również pomocny w trawieniu produktów pochodzenia zwierzęcego
Digest Ease to kompleks enzymów wyłącznie pochodzenia roślinnego, które działają w szerokim zakresie, zarówno w środowisku kwaśnym, jak i zasadowym ułatwiając trawienie substancji pochodzenia zwierzęcego i roślinnego.

Wraz z wiekiem zmniejsza się zdolność procesów trawiennych, jednak zaburzenia trawienia są nie tylko problemem starszych osób – mogą pojawić się w każdym okresie życia. Proces trawienia regulowany jest przez enzymy, dlatego ich uzupełnianie może pomóc rozwiązać związane z tym problemy.


SKŁAD:
Enzymy trawienne z grzybów – 100 mg
Aktywność proteolityczna, nie mniej niż – 600 U
Aktywność amylolityczna: amylaza, nie mniej niż – 2400 U
Amylomaltaza, nie mniej niż – 50 U
Aktywność lipolityczna, nie mniej niż – 100 U
Aktywność celulolityczna, nie mniej niż – 25 U
Aktywność laktaz, nie mniej niż – 400 U

Sposób użycia: 1 – 2 tabletki dziennie bezpośrednio przed posiłkiem.

/źródło www.calivita.com.pl/
   
 

top