TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
ParaProteX
Pure Yucca
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  


"Twoje pożywienie decyduje o stanie Twojego umysłu
    i o tym kim naprawdę jesteś." 

                                                                       /dr Watson/

             Proponujemy Ci zapoznać się  z dwoma dietami, które nie wymagają drastycznego zmniejszania ilości pożywienia, ani liczenia kalorii jedynie zalecają jakiego pożywienia należy unikać  i jak należy łączyć ze sobą grupy pokarmowe aby nie tyć i nie szkodzić własnemu zdrowiu.

  •  Dieta zgodna z grupą krwi według dr Petera J. D'Adamo

          " Grupa krwi decyduje o podatności na choroby, o upodobaniu do żywności i nawet o rodzaju wykonywanych  ćwiczeń. Dzięki zrozumieniu zasad analizy grupy krwi będziesz mógł wybrać optymalną dietę dla siebie i członków rodziny. Zdołasz ustalić, jaka żywność Ci szkodzi, jaka przyczynia się do wzrostu wagi i prowadzi do chronicznej choroby."

Nawet jeśli jesteś nastawiony sceptycznie "... poproszę Cię o zrobienie dwóch rzeczy: dowiedz się jaką masz grupę krwi, i wypróbuj dietę dla swojej grupy krwi co najmniej przez dwa tygodnie. Większość moich pacjentów doświadcza pewnych rezultatów już po takim okresie - zauważają u siebie zwiększoną energię, utratę wagi, zmniejszenie kłopotów z trawieniem i poprawę chronicznych dolegliwości takich jak astma, bóle głowy czy zgaga."  więcej >>>

 

  • Dieta rozdzielna  to grupy pokarmowe i ich zestawienia wg książki Daniela Reid "Tao Zdrowia"

           Daniel Reid opiera się na praktyce zawodowej dr Watsona, który wiele schorzeń niekiedy trwających całymi latami wyleczył właściwie dobraną dietą polegającą na odpowiednim zestawieniu grup pokarmowych z  przewagą surowego nieprzetworzonego pożywienia . 
"...Niewłaściwie dobrane produkty hamują pracę żołądka i funkcje trawienne, a wtedy do głosu dochodzą bakterie. One otrzymują wszystkie składniki odżywcze i kwitną, Ty zaś otrzymujesz wszystkie odpadki i cierpisz" więcej >>>

 

 

top