TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Ocean 21
  Liquid Chlorophyll
 
Pure Yucca
ParaProteX
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
  Digestive Enzymes  
  Meal Time  
W walce z cellulitem  
krem C-RxNasze serwisy:
Jak wzmocnić odporność
Grzybica
Stres

 

 C-Rx Cream - 
           krem dla wspaniałej
                         gładkiej skóry

Modelująco-liftingujący C-Rx Cream
firmy CaliVita®Cosmetics 

Zielona herbata i witamina E to znakomite antyoksydanty, działąjące na rzecz ochrony skóry przed wolnymi rodnikami. Ponadto witamina E przeciwdziała starzeniu sie skóry i jej marszczeniu, goi rany, zapobiega bliznom.Witamina E to najlepszy pogromca niszczących skórę wolnych rodników. Hamuje proces starzenia się skóry, poprawia jej miękkość i zdolność utrzymywania prawidłowej wilgotności.

Zielona herbata odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania, podwyższa spalanie tłuszczu >> więcej 

Wyciągi roślinne z rokitnika zwyczajnego i pierwiosnka lekarskiego wykazują właściwości odżywcze, co sprawia, że nasza skóra przez długi czas jest przyjemna w dotyku. 

Bisabolol - aktywny wyciąg z rumianku, któremu przypisuje się działanie
przeciwalergiczne, łagodzi stany zapalne i podrażnienia skóry. Hamuje
obrzęki uczuleniowe, łagodzi stany zapalne wywołane nadmiernym działaniem
promieni UV. Wykazuje dużą aktywność antybakteryjną.

Prowitamina B5 (D-panthenol) regeneruje skórę, pomaga nadać jej głądki i aksamitny wygląd,
jest silnie działającym stymulatorem wzrostu i odnowy komórek, zarówno naskórka, jak i skóry właściwej. Łagodzi podrażnienia i nieprzyjemne objawy wywołane czynnikami alergogennymi. 

Dimetikon – wygładza skórę, przeciwdziała jej nadmiernemu wysuszaniu.

Cenny rozmaryn i wyciąg z imbiru pobudzają krążenie krwi, rozgrzewają limfę, co znacząco przyspiesza usuwanie toksyn z tkanek dotkniętych tkanka tłuszczową - cellulitem oraz z organizmu oraz przyspieszają dostarczanie komórkom składników odżywczych i tlenu. 

Zwalczając cellulit zewnętrznie, niezwykle ważne są metody, które przyspieszają metabolizm i krążenie, a także usuwanie produktów ubocznych z organizmu. Starannie dobrane składniki C-Rx Cream mogą stanowić wspaniałą pomoc w walce z cellulitem.


Krem stosuj dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Dokładnie wcieraj go w miejsca objęte cellulitem, przez co zwiększa się jego wchłanianie przez skórę. Uzyskane efekty będą bardziej widoczne, jeśli przed zastosowaniem kremu skorzystamy np. z naprzemiennego prysznica (ciepły i zimny), gąbki.

Jak każdy sukces walka z cellulitem wymaga cierpliwości, wytrwałości determinacji i uporu.
Jeśli nawet prowadzimy odpowiedni styl życia i stosujemy kremy zewnętrzne, proces eliminacji cellulitu może trwać 3-6 miesięcy. Ponadto, nie powinniśmy zapominać, że jeśli mamy skłonność do cellulitu,  kuracje zapobiegające tej przypadłości należy powtarzać.

Odpowiednia ilość przyjmowanych płynów w ciągu dnia jest bardzo ważna w prztypadku istnienia cellulitu - wypijać powinniśmy 2,5 dp 3 litrów płynów dziennie. Należy unikać drinków zawierających alkohol, kofeiny i cukru.

Aktywny tryb życia odgrywa również istostna rolę - poprawia proporcje mięśni i tkanki tłuszczowej, pomaga zmniejszyć cellulit.

Uwaga!

- stosować tylko zewnętrznie!
- unikać kontaktu z oczami! 
- nie należy stosować w przypadku występowania uczulenia na jakikolwiek ze składników kremu. W przypadku problemów dermatologicznych, przed zastosowaniem kremu zasięgnij opinii lekarza specjalisty. 
- nie należy stosować podczas ciąży lub karmienia piersią. 
- nie stosować u dzieci
- nie stosować na miejsca intymne

Po nasmarowaniu kremem C-Rx Cream miejsc z cellulitem, należy umyć dokładnie ręce, aby nie dopuścić przedostania się kremu w delikatne miejsca ciała np. do oczu lub w miejsca intymne.

CELLULIT >>>

 

   
 

top