TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
Stres a odchudzanie  
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
   

   Suplementy Diety CaliVita International

 Wszystkie produkty Firmy będące w polskiej ofercie sprzedaży, zostały dopuszczone do obrotu na terenie naszego kraju zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego. Oznakowanie ich jest zgodne z wymogami polskiego prawodawstwa oraz Unii Europejskiej.  Posiadają również amerykański certyfikat - atest FDA.

Suplementy wytwarzane są zgodnie z normami GMP (Dobrą Praktyką         Produkcyjną), przy użyciu surowców naturalnego pochodzenia. Nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Preparaty o przedłużonym działaniu TR (timed release) zapewniają większą skuteczność i stały poziom składnika we krwi  nawet przez 10-18 godzin i jego mniejsze straty z moczem. Odpowiednio dobrana ilość i proporcje składników oraz ich aktywna forma zapewniają maksymalne przyswajanie preparatu przez organizm.

Certyfikat GMP - Good Manufacturing Practice 
                             (Dobra Praktyka Produkcyjna)


Posiadanie GMP przy wytwarzaniu dietetycznych produktów spożywczych lub leków jest niezwykle ważne. Kupując preparat leczniczy lub suplement żywieniowy chcielibyśmy mieć 100% pewność, że nie będzie to produkt wadliwy, że ma wszystkie podane na opakowaniu składniki i nie zawiera żadnych zanieczyszczeń. Ma on pomóc, a przede wszystkim nie może zaszkodzić! Prowadzenie produkcji ściśle według dokumentacji GMP daje producentom prawo do ubiegania się o certyfikat FDA.


Certyfikat FDA - Food and Drug Administration
(FDA) - Agencja do spraw Żywności i Leków, jest w Stanach Zjednoczonych naczelną organizacją, zajmującą się kontrolą środków spożywczych i leków. Organizacja ta jest uważana, za najbardziej rygorystyczną na świecie instytucję kontrolującą i opiniującą żywność i leki. 


Stąd też wydanie przez nią pozytywnej opinii na temat danego produktu jest uznawane na całym świecie jako wyznacznik jakości i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie zastosowanych w nim składników.
Spełnienie wszystkich warunków dało podstawę Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) do wydania pozytywnej opinii suplementom oferowanym przez firmę CaliVita International.

Jakie należy spełnić warunki, aby taką opinię otrzymać?
Preparat ubiegający się o pozytywną opinię FDA musi być wyprodukowany zgodnie z normami GMP.
Agencja do spraw Żywności i Leków dokładnie sprawdza preparat (posiadający certyfikat GMP) pod względem:
- jaki jest jego wpływ na organizm - chodzi o zbadanie, czy stosowanie produkt  jest
  bezpieczne?
- ocenia jego oznakowanie - wskazania producenta dotyczące zastosowania i dawkowania
  preparatu.

Według FDA, suplement diety może zawierać takie substancje czynne jak: witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, zioła lub inne surowce roślinne, enzymy, oleje z ryb.
Suplement powinien być wytwarzany w postaci tabletek, pastylek, kapsułek, drażetek lub w formie płynu. Musi być oznakowany jako Suplement diety.

Składniki preparatów CaliVita są pochodzenia naturalnego a certyfikaty GMP i FDA są gwarancją najwyższej jakości produktów.

 

CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ skontaktuj się z nami 


 

top