SLIM FORMULA               
TRIMEX WMS  
Dodatkowe produkty  
  Nopalin  
  Citrimax & Chromium  
  AC Zymes  
  Chromium Max  
Maksymalny efekt  
Dieta  
  zgodna z grupą krwi  
  rozdzielna  
Typy budowy ciała  
Oczyszczanie  
  Ocean 21  
Liquid Chlorophyll
  Pure Yucca  
  ParaProteX  
Detox Patch - plastry
Stres a odchudzanie  
Rhodiolin
Stress Management
Miażdżyca a odchudzanie  
Cukrzyca a odchudzanie  
Pomoc w trawieniu  
 
   

 


        AC ZYMES - żywe kultury bakterii

      ACIDOPHILUS with PSYLLIUM - żywe kultury bakterii 
                                                           i łuski nasion babki.

       czytaj -    ProbioBalance   NOWOŚĆ!!!

             Kapsułki zawierają żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus są niezbędne do ochrony dobroczynnych bakterii jelitowych, jak również zmniejszają ryzyko powstania toksyn w jelitach. W wyniku zjadania coraz większej ilości produktów żywnościowych przetworzonych z dużą zawartością sztucznych konserwantów i barwników, dochodzi do zakwaszenia organizmu i rozwoju w nim bakterii chorobotwórczych i wydzielania dużej ilości toksyn.  

 CENNIK >>                 

Toksyny zostają magazynowane w tkance tłuszczowej, a oprócz tego wiążą ze sobą duże ilości wody, która zostaje zatrzymana w organizmie. Zatem obecność bakterii acidophilus jest  istotna przy odchudzaniu,  gdyż neutralizuje związki toksyczne i hamuje procesy gnilne, podczas których wydzielają się toksyny.

                  
            Lactobacillus acidophilus stwarza niekorzystne środowisko dla rozwoju rozmaitych  bakterii, pasożytów oraz grzybów. Pałeczki te biorą udział w procesie trawienia pokarmu. Pomagają w przetwarzaniu białka mleka , aminokwasów, tłuszczów i laktozy oraz posiadają zdolność syntetyzowania niektórych witamin z grupy B m.in. niacyny, tiaminy, ryboflawiny, kwasu pantotenowego, oraz obniżają poziom cholesterolu. 

Regularne przyjmowanie tej dobroczynnej bakterii zapewni prawidłową pracę przewodu pokarmowego, właściwą przemianę materii i utrzymanie jelit w czystości.

Lactobacillus acidophilus

 Bakteria Laktobacillus acidophilus w przewodzie pokarmowym wytwarza substancję o charakterze antybiotycznym (tzw. Bakteriocyny) w związku z czym w pewnych przypadkach leczenie antybiotykami może okazać się niepotrzebne.

            Powszechnie wiadomo, że antybiotyki zażywane doustnie niszczą florę jelit i powodują rozmnażanie się grzybów Candida albicans, co może prowadzić do biegunek, zaparć lub innych zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego. Grzybica może pojawiać się w płucach, w jamie ustnej, na kończynach, pod paznokciami bądź w pochwie. W ostatnich latach nagminnie obserwuje się grzybicę skóry , która jest skutkiem zbyt często stosowanych kuracji antybiotykowych.

Zażywanie Acidophilus likwiduje niemiły zapach z ust, wywołany procesami gnilnymi w jelitach oraz wspomaga leczenie trądziku i innych chorób skóry.
Lactobacillus acidophilus stosowany regularnie z błonnikiem (np.Nopalin), który jak "miotła" usuwa produkty przemiany materii i toksyny z jelit, pozwala na utrzymanie ich w czystości. 

W razie biegunki należy zażywać Acidophilus przez 5-6 dni, aby przywrócić normalny stan flory bakteryjnej jelit.

Jeśli podczas kuracji konieczne jest podawanie antybiotyków, należy koniecznie dołączyć zażywanie Acidophilus jako działanie osłonowe przed zniszczeniem przez antybiotyk właściwej flory bakteryjnej w jelitach.

___________________________________________________________________

ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

*Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).


Chcesz dodatkowej rady w doborze produktów - zadaj pytanie
 

top